Geopolityka Norwegii – analiza (audio)

Czyli o tym, dlaczego Rosjanie ćwiczą ataki na Norwegię, dlaczego królestwo ze stolicą w Oslo jest tak ważne dla NATO oraz jak działa państwo opiekuńcze (socjalne) na energetycznych sterydach (surowce). Zachęcam do subskrybowania kanału 🙂

W

Uwagapodcast jest niejako skrótem i zajawką do obszernej tekstowej analizy napisanej na blogu. Jeśli szukasz informacji szczegółowych: danych, statystyk, map, źródeł może je znaleźć tutaj:

Krzysztof Wojczal

geopolityka, polityka, gospodarka, prawo, podatki – blog

Wartościowe? Pomóż rozwijać bloga
Twitter
Visit Us
Follow Me
RSS
YOUTUBE
YOUTUBE

7 komentarzy

  1. Spokojnie, kolejne teksty w drodze 🙂 Trochę będę nadganiał z audio, ale proszę zauważyć, że są one nagrywane na podstawie już napisanych analiz 🙂

 1. Bardzo dobrze się słucha, merytorycznie bardzo dobrze i jakość nagrania na dobrym poziomie. Bardzo dobry kierunek!

  Co bym poprawił to oprawę graficzną filmów. Brakuje poprawnej miniatury w formacie YT (teraz jest zła, powinna być 1280×720), film też jest w zbyt kwadratowym rozmiarze. Nie dużo trzeba aby to podciągnąć, a na „wodach YouTube” jest to bardzo ważne. Jakość grafik też jest bardzo ważna, teraz trąci to trochę oprawą z teorii spiskowych.

  Czekam na kolejne podcasty. 🙂

  1. Dziękuję za uwagi 🙂
   Powolutku będę nad tym pracować – wszystko jest robione samodzielnie metodą chałupniczą. Z czasem zapewne stanę się specem od grafik, nagrań i YT. Póki co się uczę i wszelkie tego typu komentarze mi bardzo pomagają.
   pozdrawiam
   KW

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *