O mnie

Zawód: prawnik, specjalizacja: prawo handlowe i podatkowe.

Zainteresowania: geopolityka, polityka międzynarodowa.

Autorstwo: póki co książka beletrystyczna, akcja-kryminał-elementy SF,  wydana w 2015 roku własnym sumptem, o tytule: „O lepsze wczoraj”.  W przygotowaniu pozycja dot. geopolityki i polityki międzynarodowej.

 

Drogi czytelniku!

Podczas lektury wpisów z niniejszego bloga należy pamiętać, iż jest on pisany przez dyletanta – amatora. Należy mieć na względzie to, że autor nie posiada żadnego tytułu naukowego lub wykształcenia w kierunkach politologii i ekonomii. Autor zastrzega, iż treści tutaj zamieszczone są jedynie odzwierciedleniem jego wiedzy (lub niewiedzy 🙂 ).

Tym samym autor zachęca do krytycznej oceny wpisów wyrażanej w komentarzach. Publikowane będą komentarze tylko i wyłącznie posiadające merytoryczne argumenty. Nic tak nie rozwija człowieka, jak dyskusja.

Blog powstał, ponieważ autor jest zdania, że najważniejszym dla ludzkości znakiem interpunkcyjnym jest pytajnik (?). Dzięki niemu dzieci uczą się mowy oraz świata, a dorośli popychają cywilizację do przodu. Znak zapytania zmusza do refleksji i poszukiwania odpowiedzi. Autor stara się stawiać jak najwięcej pytajników, a własne odpowiedzi na dane zagadnienia postanowił zamieszczać na niniejszym blogu. 🙂

Jednocześnie należy zastrzec, iż autor jest zwolennikiem „wolnościowego” nurtu ideowego, co z pewnością, pomimo wszelkich starań zachowania obiektywizmu, przebija się i będzie się przejawiać w treści wpisów.