Książka

„O lepsze wczoraj”

Książka, po którą mam nadzieję sięgniesz (lub już sięgnąłeś) powstawała długo. Bardzo długo. Nie jestem zawodowym pisarzem, więc pisać musiałem w czasie wolnym od pracy (którego za wiele nigdy nie było). Dlatego „O lepsze wczoraj” zalegało na pulpicie monitora przez ponad 3 lata.

Okres ten przełożył się, mam nadzieję, na jakość powieści. Nigdy bowiem nie pisałem na siłę. Zawsze do tworzenia wybierałem chwile, w których towarzyszyła mi wena. Tak, by pisanie było dla mnie tylko i wyłącznie przyjemnością.

Mam nadzieję Drogi Czytelniku, że będziesz bawił się przy czytaniu mojej książki równie dobrze, co ja przy jej pisaniu.
🙂

OPIS:
Artur Skibicki – oficer Wojska Polskiego, po powrocie do kraju z misji w Iraku otrzymuje propozycję utworzenia specjalnej jednostki złożonej z najemników. Pomimo braku wiedzy na temat celu utworzenia takiej grupy, ambitny kapitan podejmuje się wyzwania. Gdy rząd III RP powierza mu kolejne zadania Skibicki nabiera wątpliwości co do całego przedsięwzięcia. Jak bowiem traktować fakt, iż praca najemników polega na przeprowadzaniu ataków terrorystycznych na obiekty wojskowo-badawcze należące do państw sojuszniczych NATO?

Co skłania polskich decydentów, do podejmowania tak ogromnego ryzyka?

Sytuacja komplikuje się bardziej, gdy po jednej z akcji, za Skibickim rusza w pościg as kontrwywiadu obcego państwa. Śledztwo agenta nabiera tempa, choć prowadzi w zupełnie innym kierunku niż z początku się to wydawało.

Kto kogo przechytrzy? Kto wykaże się większą inteligencją? Kto będzie twardszy? Wreszcie, o jaką stawkę toczy się gra i do czego okażą się zdolne polskie władze?

Skibicki i jego towarzysze są profesjonalistami we władaniu bronią. Jak jednak poradzą sobie wepchnięci w światową, polityczną awanturę? Zwłaszcza, gdy nie wiadomo komu wierzyć, a kogo obrać na celownik.

FRAGMENT AUDIO: