Rekrutacja do Instytutu PL

Jeśli chcesz do nas dołączyć, w pierwszej kolejności sprecyzuj, w jakiej roli widzisz swoją osobę w instytucie. Jak możesz nam pomóc?

Nad którymi projektami chciałbyś pracować? Czy interesuje Cię dział analiz (analizy prawno-gospodarczo-ekonomiczne obecnej sytuacji w Polsce), czy też działalność społeczna (pisanie i składanie w imieniu Instytutu wniosków, petycji i zapytań do różnych instytucji), a może działalność organizatorsko-edukacyjna (organizowanie spotkań z autorytetami w danych dziedzinach)?

Pamiętaj, że niektóre projekty, jak Projekt „NK” wymagają sporej wiedzy i umiejętności, dlatego też rekrutacja do zespołu projektu jest odrębna.

Działalność na rzecz Instytutu PL jest całkowicie bezpłatna (pracujemy pro publico bono). Może ponadto pojawić się potrzeba zbierania składek. 

Radzimy, jeszcze przed decyzją o wstąpieniu, wziąć powyższe pod uwagę, ponieważ kluczowym zagadnieniem jest nie to, co Instytut PL może Ci dać, a to, co możesz Ty ofiarować dla Instytutu. Poświęcając swój czas, wiedzę i energię.

Nie szukamy karierowiczów. Większość naszych projektów i działań będzie otwarta. Zależy nam na propagowaniu naszych pomysłów w społeczeństwie, a nie chowania ich w celach patentowo – zarobkowych.

Wszystkich, którzy czują wewnętrzną potrzebę zrobienia czegoś dla siebie, społeczeństwa i Polski, serdecznie zapraszamy. Nie obiecujemy, że od razu znajdziecie miejsce w projektach, które będziemy prowadzić. Ale to od Was będzie zależeć czy i kiedy do nich przystąpicie.

Jak przystąpić?

Zarejestruj się na forum.  Weź udział w dyskusji. Treść Twoich postów będzie podstawą do wdrożenia kolejnego etapu  rekrutacji.

 

W imieniu Instytutu PL

Krzysztof Wojczal