NEWSLETTER i KSIĄŻKA

Zapewne co bardzie uważni i spostrzegawczy z Was zauważyli, że od niedawna jest możliwość zapisania się na mój newsletter. Dla pozostałych informacja – formularz znajdziecie po prawej stronie na głównej stronie bloga. 🙂

Przewidziałem tą formę komunikacji z Wami z uwagi na plany napisania i sprzedaży książki. Z pewnością pojawi się ona w formie e-booka, natomiast wersja papierowa – decyzja jeszcze nie zapadła.

Niemniej, newsletter będzie mi służył jako narzędzie do komunikowania się z osobami, które regularnie czytają artykuły na blogu, słuchają vloga i są zainteresowane losami książkowej publikacji.

Dzięki zapisowi na newsletter będziecie otrzymywać powiadomienia o najnowszych publikacjach bloga oraz vloga (które pojawiają się bardzo nieregularnie z uwagi na to, iż jest to dla mnie działalność hobbystyczna – poboczna do zawodowej). Dzięki temu, niczego nie przegapicie 🙂

Jednocześnie mam zamiar skonsultować kilka kwestii dotyczących książki, z przyszłymi jej odbiorcami. Oczywiście treść powstaje wg z góry zamierzonego pomysłu i układu, jednak by publikacja była jak najbardziej ciekawa – chętnie wysłucham propozycji (w zakreślonych przeze mnie ramach) dotyczących tego, na jakie kwestie zwrócić w niej szczególną uwagę.

 

O czym będzie książka?

Nieco o teraźniejszości, ale przede wszystkim o przyszłości. W oparciu o analizy opublikowane na blogu, a także te, które znajdą się tylko na kartach książki (dotyczące Chin, USA i Rosji) postaram się przedstawić prognozy dotyczące już rozpoczętych procesów geopolitycznych, politycznych, gospodarczych oraz społecznych.

Będzie to pewnego rodzaju zwieńczenie (ale nie zakończenie!) mojej dotychczasowej pracy, jaką wkładam w prowadzenie bloga 🙂 Nie chcę zapeszać, ale wstępnie, treść powinna powstać do końca tego roku. Premiera być może na wiosnę 2020? Zobaczymy.

 

Informacyjnie

By zapisać się na newsletter wystarczy podać jedynie imię oraz adres e-mail, na jaki chcecie otrzymywać powiadomienia. Dane te będą wykorzystywane tylko przeze mnie i tylko w celu informowania Was o działalności na blogu, vlogu oraz w zakresie pisania, wydania i sprzedaży książki. Oczywiście nie będą nigdzie przekazywane dalej. Zapisanie się na newsletter pomoże mi ocenić ile osób jest zainteresowanych ebookiem oraz ewentualnym wydaniem papierowym (ponieważ przygotowanie publikacji wiąże się z określonymi kosztami). Z newslettera w każdej chwili można zrezygnować.

 

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof Wojczal

Wartościowe? Pomóż rozwijać bloga
Twitter
Visit Us
Follow Me
RSS
YOUTUBE
YOUTUBE

3 komentarze

 1. Panie Krzysztofie. Ksiazka to wspanialy pomysl. Gratuluje przedsiewziecia. jestem za forma papierowa, wydana cos na wzor pierwszej ksiazki J. Bartosiak (drogo ale eksluzywnie). Rownoczesnie – osobicie – prosilbym o udzial wiekszosciowy tresci na wzor ostatniego artykulu o Rosji badz resetu USA i Chiny, niz tresci zwiazane z historia UK, Izreala i tm podobnym

  1. Analizy pozwalają czytelnikowi samodzielnie wyciągać wnioski. Jednocześnie ich pisanie pozwala mi na samodyscyplinę, jeśli chodzi o pozyskiwanie wiedzy. Natomiast sporą część książki poświęcę na przemyślenia własne oraz prognozy – takie jak w ostatnim artykule o Rosji czy tekście o resecie USA – Chiny.

   Cały czas dążę do modelu, w którym stworzę na blogu pewnego rodzaju bazę wiedzy. I na jej podstawie będzie mi łatwiej pisać luźniejsze teksty, w których będę mógł sobie pozwolić na wstawienie odnośników w miejsce, gdzie powinny być długie tłumaczenia lub rozwinięcia myśli.

   W przyszłości pozwoli to na publikację bardziej „dynamicznych” , krótszych ale i chwytliwych tekstów. Jednak zanim do tego dojdzie – najpierw ciężka praca. Bo stawianie tez bez solidnych podstaw, mogłoby zostać uznane za czcze wymysły. Czego wolałbym uniknąć 🙂
   pozdrawiam
   KW

 2. Zapis na newsletter nie jest widoczny na stronie mobilnej. Sugeruję dodać link w treści artykułu (np pod i tak już podkreślonym zdaniem o newsletterze 😉 ) tak by nie trzeba było włączać komputera tylko po to by się zapisać, tak jak to własnie zrobiłem 😉

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *